auto motor i sport poleca:

Cayman w wersji Clubsport

Poleć ten artykuł:

Porsche Cayman Zobacz całą galerię

CS trafi do sprzedaży już w roku 2011, jako model 2012 i podobnie jak Boxster Spyder otrzyma lżejsze komponenty, wpływające znacznie na obniżenie masy, takie jak aluminiowe drzwi, czy unikalny zestaw 19-calwych kół przypominających te zamontowane w GT2 RS. Całość, w porównaniu do standardowego Caymana S, ma być lżejsza o około 73 do 83 kg.

Choć nie ujawniono jeszcze szczegółowych danych nowego modelu, to jak wynika z poprzednich doniesień będzie on wyposażony w 3,4-litrowy silnik dostarczający 333 KM mocy.

Znajdziemy w nim też: nowe sportowe zawieszenie PASM (20 mm niższe niż w wersji standardowej), lżejszą klapę tylną, zmodyfikowany układ wspomagania, nowy tylny dyfuzor, spoiler w stylu "kaczego kupra" (inspirowany tym z 911 Classic Sport), jak również opcjonalną klimatyzację i system audio oraz pakiet ‘Track Pack" (dostępny tylko w Europie), w którego skład wchodzi klatka i szelki bezpieczeństwa, a także dodatkowa gaśnica.

Jeśli chodzi o osiągi, to oczekuje się, że do pierwszej setki Cayman Clubsport przyśpieszał będzie w 4,6-sekundy, a jego ceny mają rozpoczynać się od 66 300 dolarów.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 257 908 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Porsche | Cayman | Clubsport | CS

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij