auto motor i sport poleca:

Chevrolet Colorado – nowy pick-up w gamie

Poleć ten artykuł:

Chevrolet Colorado Zobacz całą galerię

I póki co w ogóle nie w Europie. Auto za 3 dni będzie mieć swą premierę w stolicy Tajlandii, gdzie rozpocznie się Bangkok International Motor Show. Oczywiście jest to jedynie wersja koncepcyjna, która nie ma szans na wprowadzenie do sprzedaży w takiej postaci. Raczej nie ma co się spodziewać, że Chevrolet zdecyduje się na wprowadzenie do sprzedaży pickupa bez słupka między drzwiami. Można za to oczekiwać auta o charakterystycznym dla ostatnich modeli Chevroleta designie, mocno zbliżonym do np. prezentowanego niedawno i dostępnego już w naszym kraju Orlando.

Pod maskę tajskiej wersji trafić ma 2,8-litrowy silnik wysokoprężny, którego osiągów jeszcze nie podano. Producent ograniczył się do stwierdzenia, że będzie dostarczał "moment obrotowy na poziomie idealnym do przewozu towarów i ciągnięcia przyczepy".

Czy atrakcyjność podatkowa pick-upów w naszym kraju skłoni producenta do wprowadzenia modelu na polski rynek? Tego jeszcze nie wiadomo.

Tagi: Chevrolet | Colorado

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij