Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Chevrolet Colorado – nowy pick-up w gamie

Chevrolet Colorado Chevrolet Colorado

I póki co w ogóle nie w Europie. Auto za 3 dni będzie mieć swą premierę w stolicy Tajlandii, gdzie rozpocznie się Bangkok International Motor Show. Oczywiście jest to jedynie wersja koncepcyjna, która nie ma szans na wprowadzenie do sprzedaży w takiej postaci. Raczej nie ma co się spodziewać, że Chevrolet zdecyduje się na wprowadzenie do sprzedaży pickupa bez słupka między drzwiami. Można za to oczekiwać auta o charakterystycznym dla ostatnich modeli Chevroleta designie, mocno zbliżonym do np. prezentowanego niedawno i dostępnego już w naszym kraju Orlando.

Pod maskę tajskiej wersji trafić ma 2,8-litrowy silnik wysokoprężny, którego osiągów jeszcze nie podano. Producent ograniczył się do stwierdzenia, że będzie dostarczał "moment obrotowy na poziomie idealnym do przewozu towarów i ciągnięcia przyczepy".

Czy atrakcyjność podatkowa pick-upów w naszym kraju skłoni producenta do wprowadzenia modelu na polski rynek? Tego jeszcze nie wiadomo.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Hiluxa ostatnio coś zmienili. Poza tym na razie musi się uporać z nowym konkurentem - Amarokiem. Całkiem konkretne własności i terenowe, i użytkowe.
  ~Gość, 2011-03-22 20:09:55
 • avatar
  zgłoś
  Byłby ciekawy konkurent dla Hiluxa i spółki, bo pewnie Chevrolet z ceną by nie przesadził ... . Jeśli niewiele zmienią w designie tego wozu to może powstać jeden z ładniejszych pick - upów.
  ~Samuraj, 2011-03-22 17:24:14
 • avatar
  zgłoś
  Jeszcze w tym roku w ofercie Chevroleta. Niestety - nie u nas.
  auto motor i sport, 2011-03-22 08:43:18
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij