Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Chevrolet Cruze hatchback – opatentowany

Chevrolet, Cruze Chevrolet Cruze hatchback

W europejskim biurze patentowym zastrzeżono nową odmianę Cruze'a, który trafi do sprzedaży latem przyszłego roku. Na grafikach z biura patentowego możemy zobaczyć, że produkcyjna wersja będzie bardzo bliska konceptowi pokazanemu na ostatnim Paris Motor Show. Inny jest tylko przedni zderzak, w którym pasek świateł dziennych zastąpiły okrągłe halogeny. Zapewne również reflektory przednie nie będą takie bajeranckie jak te z Paryża, ale tego po grafikach nie jesteśmy w stanie ocenić.

W Europie pięciodrzwiowy Cruze napędzany będzie pewnie tą samą gamą silnikową co jego starszy brat sedan - silnikami 1.6 (113 KM), 1.8 (141 KM) i dwulitrowym dieslem (123 KM).

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  'Samuraj002' napisał(-a):Nie sposób się z tym nie zgodzić. Cruze w takiej wersji będzie, tak samo jak Cee'd, ciekawą alternatywą dla Golfa lub też Astry. Mam nadzieję, że Chevrolet przyłoży się do pracy i dopracuje ten model najlepiej jak potrafi, bo szkoda by było go zepsuć.Dokładnie. I niech pomyśli też nad tym, jak dobrze go sprzedać . Z hatchbackiem są dużo większe szanse
  airmatic, 2011-01-01 18:20:31
 • avatar
  zgłoś
  Nie sposób się z tym nie zgodzić. Cruze w takiej wersji będzie, tak samo jak Cee'd, ciekawą alternatywą dla Golfa lub też Astry. Mam nadzieję, że Chevrolet przyłoży się do pracy i dopracuje ten model najlepiej jak potrafi, bo szkoda by było go zepsuć.
  ~Samuraj002, 2011-01-01 13:33:34
 • avatar
  zgłoś
  Sądzę, że poszerzenie oferty o znacznie bardziej standardowy typ nadwozia wyjdzie Chevroletowi na dobre. "Standardowy" Cruze 4d nie odniósł (póki co) większych sukcesów z racji bycia wyłącznie limuzyną (oprócz tytułu "Samochód Roku 2009 Europy Środkowej i Wschodniej", ale to nie dziwi ). Myślę, że warto trzymać kciuki za poprawę wyników przez nową wersję, ale... Jest na to szansa, bo VW Golf VI zaczyna się klientom trochę przejadać. Dużo go sprzedano i wizerunek ciągle nadąża za stereotypem klasy Golfa - ale są tacy, którzy już niekoniecznie muszą mieć Volkswagena. Problem w tym, że boją się wydać pieniędzy na auto innej marki, gdyż jakichś specjalnych korzyści ta im nie oferuje. No chyba że 7-letnia gwarancja na Kie. Dlatego Panowie z Chevroleta, popracujcie teraz nad marketingową przynętą zamiast szczycić się zmianą pasków diodowych (znak czasu) na zwykłe halogeny (ładne, ale żadna atrakcja)
  airmatic, 2010-12-29 10:45:55
 • avatar
  zgłoś
  Klamka zapadła - pięciodrzwiowa odmiana Cruze'a niedługo zagości na rynku.
  auto motor i sport, 2010-12-29 08:25:42
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij