auto motor i sport poleca:

Chevrolet Equinox – na przekór problemom

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

Dzięki pożyczce udzielonej przez państwo Chevrolet może szykować premierę swojego nowego SUV-a, który podobnie jak pierwsza generacja nazywa się Equinox. Auto będzie dostępne z dwoma nowymi silnikami, z uwagi na to, że Equinox będzie oferowany tylko w Ameryce Północnej, obie jednostki to "benzynowce".

Pierwszy silnik to 2,4-litrowa jednostka o czterech cylindrach i z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Generuje ona 182 konie mechaniczne. Drugi motor to 3-litrowy V6 o mocy 255 koni mechanicznych. Chevrolet liczy, że 2/3 kupujących zdecyduje się na słabszy, ale za to oszczędniejszy silnik.

Equinox ma fotele, które składają się w technice MultiFlex, do tego te w tylnej części można przesuwać. Auto ma punktować w kategorii "schowki", w Equinoxie jest ich całe multum. Chevy korzysta z identycznej płyty podłogowej co poprzednik, auto jest jednak o 25 mm krótsze i o tyleż samo szersze.

Equinox wydaje się być rozsądną propozycją dla klientów, brakuje mimo wszystko silnika wysokoprężnego. Z taką jednostką Chevy miałby szanse w Europie bo wygląda nawet lepiej od Captivy.

Źródło: carscoop

Tagi: Chevrolet | Equinox | Detroit Auto Show 2009

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij