auto motor i sport poleca:

Chevrolet HHR od Heartbeat Motors

Poleć ten artykuł:

Chevrolet HHR Capone Zobacz całą galerię

Klasyczny wygląd pięciodrzwiowego nadwozia osiągnięto dzięki specjalnemu, błyszczącemu lakierowi oraz polerowanym elementom wykonanym ze stali nierdzewnej. Co więcej, pieczołowicie dopracowane detale chronią progi auta i jego przednią część przed otarciami, na przykład podczas podjeżdżania pod wysoki krawężnik.

Producent oferuje swój najnowszy model w oryginalnych, dwutonowych kolorach Sunburst Orange / Chicago Cream, Black / Chicago Cream, Imperial Blue / Chicago Cream und Dark Grey / Chicago Cream, nawiązujących do stylu lat 40.

Chevrolet HHR Capone porusza się na 17-calowych obręczach aluminiowych, a w opcji dostępne są koła o średnicy 18 cali z oponami 215/45 R18. Dodatkowo, nadwozie pojazdu zostało obniżone o 30 mm.

W wykończonym skórą wnętrzu znalazł się zaawansowany system audio hi-fi oraz pakiet bezpieczeństwa, w którego skład wchodzą czołowe i boczne poduszki powietrzne. Firma Heartbeat Motors oferuje ponadto możliwość indywidualnej aranżacji przedziału pasażerskiego, w zależności od upodobań zamawiającego.

Pod maską umieszczono 2.4-litrowy, czterocylindrowy, 16-zaworowy silnik benzynowy o mocy 170 KM, który może być zasilany zarówno zwykłą benzyną, jak i ekologicznym gazem LPG. HHR Capone standardowo wyposażony jest pięciobiegową mechaniczną skrzynię biegów, a w wyposażeniu opcjonalnym dostępna jest czterobiegowa przekładnia automatyczna.

Źródło: Moto Target

 

Tagi: Chevrolet | HHR | tuning | Heartbeat Motors

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij