auto motor i sport poleca:

Chevrolet stawia na gaz

Poleć ten artykuł:

Chevrolet, Spark Zobacz całą galerię

Aktualna gama samochodów z instalacją LPG obejmuje Sparka (za 32 190 zł) i Aveo (od 34 990 zł). W najbliższym czasie Chevrolet planuje również sprzedaż modeli Cruze i Orlando zasilanych gazem. Systemy marki BRC montowane są w punktach dealerskich i objęte są 3-letnią gwarancją z limitem do 100 tys. kilometrów lub 2-letnią gwarancją bez limitu kilometrów, podobnie jak samochody Chevroleta.

Dodatkowo by klienci mogli łatwo zapoznać się z ofertą Chevroleta, na stronie marki została udostępniona autoporównywarka, bazująca na danych uzyskiwanych od niezależnego dostawcy, firmy Jato. Pod adresem http://www.chevrolet.pl/samochody/auto-porownywarka/ znajduje się aplikacja pozwalająca na porównanie aut w oparciu o informacje pochodzące od producentów, zbieranych i opracowywanych przez niezależną firmę badawczą - Jato. Skonfigurowana jest jednak tak, że pokazuje wyłącznie punkty, w których Chevrolety mają przewagę nad wybranym konkurentem. O ewentualnych niedostatkach - milczy.

Tagi: Chevrolet | LPG

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij