auto motor i sport poleca:

Chrysler 200 – oficjalnie

Poleć ten artykuł:

Chrysler 200 Zobacz całą galerię

Dla Amerykanów to jedynie odświeżony model Sebring ze zmienioną nazwą, dla klientów z Europy będzie to zupełnie nowy model. Chrysler chce nim zatrzeć nienajlepsze wrażenie, jakie ostatni Sebring zrobił na klientach. Z zewnątrz amerykańscy styliści przygotowali dla Sebringa nowe zderzaki, pas przedni i osłonę chłodnicy, a z tyłu światła w technologii LED. I nowe imię, a właściwie numer - 200.

Bardziej zaskakujący dla klientów ma być środek - dopracowane wnętrze, z miękkimi materiałami na konsoli i skórzaną tapicerką. Wszystko by trafić w gusta coraz bardziej wymagających Amerykanów i od zawsze wymagających klientów w Europie.

Pod maską pracować ma 2,4-litrowy, czterocylindrowy benzynowiec o mocy 173 KM i momencie obrotowym o wartości 225 Nm. Dostępna będzie również wersja z 3,6-litrowym V6 o mocy 283 KM i 353 Nm momentu obrotowego. Co ciekawe, słabszy model ma być seryjnie połączony z zabytkową, czterobiegową przekładnią automatyczną. Jeśli tak Chrysler chce kusić europejskiego klienta...

W Stanach sprzedaż rusza za miesiąc. Cena auta ma startować z poziomu 19 995 dolarów. Na temat Europy producent póki co milczy.

Tagi: Chrysler 200 | Chrysler

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij