auto motor i sport poleca:

Chrysler 200 – w odmianie cabrio

Poleć ten artykuł:

Chrysler, 200 Zobacz całą galerię

Komitywa Chryslera z Grupą Fiata sprawiła, że nie w amerykańskich a włoskich mediach wypłynęły pierwsze zdjęcia Chryslera 200 Convertible. W modelu tym nie znajdziemy jakichś stylistycznych szaleństw, jego linia nadwozia pokrywa się z kształtami sedana, poza zmienioną liczbą drzwi i miękkim dachem, oczywiście. Również mechanicznie kabriolet podąża śladami sedana - pod maskę trafić może 2,4-litrowy czterocylindrowiec o mocy 173 KM, albo 2,6-litrowa V-szóstka o mocy 283 KM. W obu wersjach silniki zestawiono z sześciobiegową skrzynią automatyczną.

Model ten zobaczymy w Europie już w marcu podczas Salonu w Genewie. Pojawić się ma zarówno wersja zamknięta, jak i prezentowane dziś cabrio. Zamiast znaczka Chryslera będzie nosić logo Lancii. Nie podano jeszcze informacji jak będzie nazwany ten model. Prezes Fiata - Sergio Marchionne - wspominając o wprowadzeniu dwusetki do Europy jako Lancii zasugerował, że może otrzymać nazwę "Flavia".

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 46 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Chrysler | 200 | Lancia | Flavia | Genewa 2011

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij