auto motor i sport poleca:

Chrysler 300 – pierwsze już „pomodzone”

Poleć ten artykuł:

Chrysler 300 Zobacz całą galerię

Okazją do prezentacji był szósty doroczny zlot właścicieli Chryslerów 300 i modeli Dodge'a: Charger, Challenger i Magnum. Impreza ta odbyła się w ostatni weekend na terenie bazy wojskowej El Toro w Kaliforni. Na zlot przyjechało prawie 1000 aut, a wśród nich również nowe projekty przygotowane przez Chryslera.

Najciekasza była biała "trzysetka" przygotowana przez jednego z członków forum 300C. Wcześniej jeździł mocno zmodyfikowanym 300C, jego auto było zmodyfikowane na tyle profesjonalnie, że Chrysler zaproponował mu nowe 300 do przebudowy. Efekty prac możecie podziwiać w galerii obok. Przy okazji Chrysler zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży modeli 300 i 200 w wersji "S", która będzie wyróżniać się zmodyfikowanymi stylistycznie zderzakami, osłonami chłodnicy, większymi felgami i obniżonym zawieszeniem. Jednak na tę premierę Amerykanie muszą jeszcze poczekać.

Jak sądzicie, czy polscy importerzy też mogą wyłowić tuningowe perełki na polskich zlotach? Czy nie bardzo jest co łowić?

Tagi: Chrysler | 300 | 300C

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij