Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Chrysler 300 – pierwsze już „pomodzone”

Chrysler 300 Chrysler 300

Okazją do prezentacji był szósty doroczny zlot właścicieli Chryslerów 300 i modeli Dodge'a: Charger, Challenger i Magnum. Impreza ta odbyła się w ostatni weekend na terenie bazy wojskowej El Toro w Kaliforni. Na zlot przyjechało prawie 1000 aut, a wśród nich również nowe projekty przygotowane przez Chryslera.

Najciekasza była biała "trzysetka" przygotowana przez jednego z członków forum 300C. Wcześniej jeździł mocno zmodyfikowanym 300C, jego auto było zmodyfikowane na tyle profesjonalnie, że Chrysler zaproponował mu nowe 300 do przebudowy. Efekty prac możecie podziwiać w galerii obok. Przy okazji Chrysler zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży modeli 300 i 200 w wersji "S", która będzie wyróżniać się zmodyfikowanymi stylistycznie zderzakami, osłonami chłodnicy, większymi felgami i obniżonym zawieszeniem. Jednak na tę premierę Amerykanie muszą jeszcze poczekać.

Jak sądzicie, czy polscy importerzy też mogą wyłowić tuningowe perełki na polskich zlotach? Czy nie bardzo jest co łowić?

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  U nas też by się coś znalazło. Zaprezentowany Chrysler 300 jednak mi nie przypadł do gustu. :/ Fajnie wyglądają te przednie przyciemnione reflektory, ale całość jakaś taka ..., nijaka.
  ~Samuraj, 2011-03-30 22:28:28
 • avatar
  zgłoś
  Amerykańskie koncerny nie stronią od tematu tuningu. Pierwsze upiększone „trzysetki" już zostały zaprezentowane.
  auto motor i sport, 2011-03-30 09:28:12
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij