auto motor i sport poleca:

Citroen 2CV licytowany dla WOŚP

Poleć ten artykuł:

Ceneo.pl - najpopularniejsza w Polsce porównywarka cen, odwiedzana co miesiąc przez średnio 7 mln internautów, wystawiła na licytację kultowy model samochodu Citroën 2CV, który przez rok brał udział w działaniach promocyjnych serwisu. Uzyskana w ten sposób kwota zostanie przekazana Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Auto było też jedną z głównych atrakcji wrocławskiego finału Orkiestry.  

Citroen 2CV Ceneo

Licytowany Citroen 2CV brał udział w akcjach promocyjnych portalu Ceneo.pl. Z tej okazji auto zostało oklejone w pomarańczowo-granatowe barwy. Potem auto zostało wystawione na aukcję, licytacja nadal trwa. Więcej informacji o tym egzemplarzu znajdziesz pod linkiem: www.orkiestra.ceneo.pl.

Citroen 2CV to najliczniej wyprodukowany model w historii tej marki. Łącznie sprzedano ponad 5 mln sztuk, w tym ponad 1 mln furgonetek. Zgodnie z przyjętymi założeniami, miał „przewozić 4 osoby i 50 kg ziemniaków, z maksymalną prędkością 60 km/h”. Tzw. "kaczka" to już legenda, auto zagrało w filmie z Jamesem Bondem, a za jego sterami zasiadał też Louis de Funès.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 44 490 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Citroen | 2CV | WOŚP

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij