auto motor i sport poleca:

Citroen DS ma 60 lat

Poleć ten artykuł:

Citroen DS kończy 60 lat. Niegdyś jako model, dziś osobna marka Citroena DS świętuje urodziny. Imprezę otwiera nie kto inny, a Sebastien Loeb.

Citroen DS

Sześćdziesiątą rocznicę powstania DS-a otworzą trzy ikony: oryginalny Citroen DS, zwycięski DS 3 WRC i mistrz rajdowy Sebestien Loeb. Wszystko odbędzie się w Monte Carlo i to nie bez powodu. Jubileusz zbiegnie się z legendarnym, 83. rajdem Monte Carlo, w którym pojedzie Loeb, a kilka dni później w rajdzie Monte Carlo Historic zobaczymy oryginalnego DS-a.

Marka DS zaplanowała w tym roku szereg imprez, celebrujących 60. rocznicę. Citroen będzie świętował przy każdych większych imprezach motoryzacyjnych (Rétromobile w Paryżu, Techno-Classika w Essen, Geneva International Motor Show, targi w Szanghaju i Frankfurcie), a także na zlotach fanów marki (Belgia, Australia) i podczas największego zjazdu historycznych DS-ów Montlhéry w Paryżu, gdzie pojawi się ponad 700 pojazdów.

Jednak te wszystkie mniejsze i większe wydarzenia mają zostać przyćmione przez główną imprezę na cześć DS-a w Paryżu w dniach 19-22 maja.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 44 490 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Citroen | DS | rocznica

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij