auto motor i sport poleca:

Citroën DS3 – sprzedano już 100 000 sztuk!

Poleć ten artykuł:

Citroen DS3

Trudno znaleźć malucha bardziej wyróżniającego się stylizacją niż DS3. Design nadwozia i szaleństwa kolorystyczne dostępne w chwili konfigurowania własnego egzemplarza sprawiają, że auto nie przejedzie niezauważone, a przy tym ciężko spotkać dwa identyczne modele. Od marca 2010 roku, kiedy to DS3 zadebiutował, sprzedano go w liczbie 100 000 egzemplarzy. Producent podkreśla, że 1/3 sprzedanych aut to modele w najdroższej wersji wyposażeniowej, która w polskich cennikach wyceniona została na minimum 79 900 zł, a i podstawową - wycenioną na 59 900 trudno uznać za tanią. Jak jednak widać - pieniądze to nie wszystko i chętnych nie brakuje.

By uczcić rynkowy sukces Citroën proponuje klientom auto w nowej konfiguracji - z dachem w kolorze Fuksja i motywem kwiatowym. Poetyka ta oprócz dachu znajdzie się również na wszystkich elementach samochodu poddawanym personalizacji: obudowie lusterek, kapslach kołpaków, listwie desce rozdzielczej, a także gałce zmiany biegów.

Kusząca propozycja?

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 66 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Citroen | DS3

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij