auto motor i sport poleca:

Citroen DS5 – są oficjalne zdjęcia i wideo z prezentacji

Poleć ten artykuł:

Citroen DS5 Zobacz całą galerię

Pięciodrzwiowy hatchback Citroena będzie największym modelem w serii DS. Ma 452 cm długości i 185 cm szerokości. Pomieści oczywiście pięcioro pasażerów. Z zewnątrz wyróżnia się wlotem powietrza sporych rozmiarów i chromowanymi dodatkami, z tyłu odznaczają się wielkie lampy, które bardziej zachodzą na bok niż tył auta.

W kabinie nie mogło braknąć skóry, producent zapewnia, że kierowca zajmując miejsce w DS5 będzie czuł się jak w sportowym coupe, a wrażenie sportowości podkreślać mają komunikaty wyświetlane na przedniej szybie i konsola centralna, która podobno przygotowana została w "samolotowym stylu".

Pod maskę DS5 trafić ma układ Hybrid4 składający się ze 153-konnego, dwulitrowego diesla napędzającego przednią oś i napędu elektrycznego o mocy 37 KM odpowiedzialnego za oś tylną.

Auto pokazane w Szanghaju w tej samej postaci trafi na tamtejszy rynek jeszcze w tym roku. Europa musi poczekać na swoją kolej do przyszłego roku.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 127 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Citroen | DS5

Oceń artykuł:

1,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij