Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Citroën Racing Trophy – nie ma mocnych na Bębenków

Citroen, Bębenek

Dominacja rodzinnej załogi z Bochni w klasie R i Citroën Racing Trophy Polska nie podlega w tym sezonie dyskusji. Jak dotąd nikt nie był w stanie ich pokonać, a na samym Rajdzie Rzeszowskim wygrali oni dziesięć z dwunastu rozegranych odcinków specjalnych, dystansując kolejnego zawodnika w klasie R o ponad minutę. W stawce siedemdziesięciu załóg Bębenkowie zajęli dziesiąte miejsce, nie mając sobie równych wśród samochodów z napędem na jedną oś.

Jan Chmielewski z Robertem Hundlą ostro walczyli do samego końca rajdu, o czym świadczy wygrania w CRT na ostatnim odcinku specjalnym. Skończyli na miejscu drugimg. Po serii pechowych rajdów na podium Pucharu zawitali obrońcy mistrzowskich tytułów, Tomaszowie - Porębski i Spurek. Oni również zdołali zapisać na swoje konto jeden oes, a do drugiego miejsca zabrakło im niecałych siedemnastu sekund. Punkty za czwarte miejsce w CRTP i piąte w klasie R zainkasował w Rzeszowie Tomasz Gryc pilotowany przez Michała Kuśnierza. Warszawianin awansował w ten sposób na trzecią pozycję w klasyfikacji sezonu. Kolejno piąta i szósta pozycja przypadła w udziale dwóm zagranicznym załogom klasyfikowanym w Citroën Racing Trophy Polska. Szybszy byli Węgrzy Zoltan Bessenyey i Gyorgy Papp, niecałą minutę przez francuską parą Lauren Viana/Izabelle Galmiche.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 41 090 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Cykl Citroën Racing Trophy na 19. Rajdzie Rzeszowskim wystartował po raz kolejny w międzynarodowej obsadzie, ale w wynikach zabrakło niespodzianek - piąty rajd z rzędu padł łupem braci Michała i Grzegorza Bębenków.
    auto motor i sport, 2010-08-08 16:29:39
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij