auto motor i sport poleca:

Civic 2009 - galeria zdjęć

Poleć ten artykuł:

Honda Civic Zobacz całą galerię

Największa zmiana to pojawienie się nowego 1,4-litrowego silnika o mocy 100 koni mechanicznych w odmianach 3- i 5-drzwiowej, zastępującego dychawiczną jednostkę o zbliżonej pojemności i mocy 83 koni mechanicznych. Na zewnątrz Civica 2009 poznamy po nowym wlocie powietrza z przodu (pomiędzy reflektorami), zmienionych wzorach felg oraz innych lampach tylnych.

Ponadto, wersja pięciodrzwiowa ma mieć inne nastawy zawieszenia, dzięki czemu ma jeździć bardziej komfortowo niż model dotychczasowy. We wnętrzu zmiany są niewielkie i polegają tylko na zastosowaniu lepszego materiału na desce rozdzielczej.

W miejsce skrzyni biegów typu I-Shift, która stosowana była w modelach z jednostką 1.8 litra, pojawiła się nowa przekładnia automatyczna.

Za pięciodrzwiowego Civica 1.4 Base (100 koni mechanicznych, skrzynia biegów sześciostopniowa) trzeba zapłacić od 57 900 zł, trzydrzwiowa odmiana Type-S to zaś wydatek minimum 63 400 zł.

 Źródło: Samar

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 82 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Honda | Civic | rok modelowy 2009 | zmiany | facelifting

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij