auto motor i sport poleca:

Clarkson, May i Hammond kręcą nowe wideo

Poleć ten artykuł:

Clarkson, May i Hammond pracują nad nowym programem motoryzacyjnym, który pojawi się w przyszłym roku. Trio spotkano na torze Portimao, w Portugalii.

Top Gear Trio

Nowy program motoryzacyjny, prowadzony przez Clarksona, Hammonda i May'a nie będzie się nazywał już "Top Gear". Program od BBC będzie miał nową, całkowicie zmienioną formę.

Trio prezenterów poprowadzi teraz nowe show, prawdopodobnie pod nazwą "Gear Knobs". Jeśli wierzyć spekulacjom to już w pierwszym epizodzie będzie gorąco. Napotkani na portugalskim torze Portimao prezenterzy ujeżdżali trzy, najostrzejsze hiperauta - LaFerrari, Porsche 918 Spyder i McLarena P1.

Warto przypomnieć, że taki wyścig miał odbyć się jeszcze za czasów "Top Gear", ale wówczas Ferrari i McLaren nie zgodzili się, żeby samochody poprowadził Stig.

Program ujrzymy na antenie najwcześniej wiosną przyszłego roku. Będzie się składał z trzech sezonów, po 12 odcinków każdy. Za całe, 36-odcinkowe show, Jeremy Clarkson otrzyma rekordowo wysokie wynagrodzenie.

Tagi: jeremy clarkson | Top Gear | wideo

Oceń artykuł:

2,30

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij