auto motor i sport poleca:

Clarkson zawieszony w TV do 2017 roku

Poleć ten artykuł:

Jeremy Clarkson podpisując umowę z BBC, zgodził się na klauzulę, która zabrania mu pracować gdzie indziej niż u brytyjskiego giganta. A przynajmniej do 2017 roku.

May, Hammond i Clarkson Live

O całej aferze z programem Top Gear i Jeremim Clarksonem pisaliśmy niejednokrotnie. Po odejściu całej trójki z programu okazało się, że Top Gear wypełnią nowi prezenterzy, a Clarkson, May i Hammond przejdą do telewizji ITV. Jednak sprawa trochę się skomplikowała, a wszystko przez zapisy kontraktowe z BBC.

Mówią one, że nie tylko Clarkson, ale też pozostali prezenterzy nie mogą pracować nigdzie indziej, niż w BBC (nie tyczy się to telewizji nie-brytyjskich). Tak ma pozostać do 2017 roku. Więc przez niespełna dwa lata panowie nie mogą zatrudnić się w telewizji. Z tego powodu cierpieć nie będą, bowiem oprócz motoryzacyjnego show tworzą też eventy pod nazwą "Clarkson, May and Hammond Live". Impreza ma też odbyć się w Warszawie.

 

Tagi: jeremy clarkson | Top Gear

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij