Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Clarkson zawieszony w TV do 2017 roku

Jeremy Clarkson podpisując umowę z BBC, zgodził się na klauzulę, która zabrania mu pracować gdzie indziej niż u brytyjskiego giganta. A przynajmniej do 2017 roku.

May, Hammond i Clarkson Live fot. bbc.uk

O całej aferze z programem Top Gear i Jeremim Clarksonem pisaliśmy niejednokrotnie. Po odejściu całej trójki z programu okazało się, że Top Gear wypełnią nowi prezenterzy, a Clarkson, May i Hammond przejdą do telewizji ITV. Jednak sprawa trochę się skomplikowała, a wszystko przez zapisy kontraktowe z BBC.

Mówią one, że nie tylko Clarkson, ale też pozostali prezenterzy nie mogą pracować nigdzie indziej, niż w BBC (nie tyczy się to telewizji nie-brytyjskich). Tak ma pozostać do 2017 roku. Więc przez niespełna dwa lata panowie nie mogą zatrudnić się w telewizji. Z tego powodu cierpieć nie będą, bowiem oprócz motoryzacyjnego show tworzą też eventy pod nazwą "Clarkson, May and Hammond Live". Impreza ma też odbyć się w Warszawie.

 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Losy Jeremiego Clarksona i programu Top Gear w ostatnich miesiącach były bardzo burzliwe i niejasne. Ostatecznie cała trójka z motoryzacyjnego show odeszła z BBC i dostała nową propozycję od telewizji ITV. Okazało się jednak, że Clarkson nie przeczytał jednego paragrafu w jego umowie.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Clarkson-zawieszony-w-TV-do-2017-roku,20148,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-07-10 12:51:21
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij