auto motor i sport poleca:

Colt - teraz w stylu Jet Fighter

Poleć ten artykuł:

Mitsubishi Colt 2008 Zobacz całą galerię

Znamy go doskonale z Lancera. Tak, jak Japończycy zapowiadali, kolejne auta ich produkcji otrzymują spójny przód w stylu Jet Fighter. To, czy pasuje on akurat do Colta, jest kwestią sporną, natomiast to, ze teraz małe Mitsubishi wpisuje się w styl marki - jest nie do podważenia.

Z tylu mamy inne lampy i czystą pokrywę bagażnika. Wnętrze otrzymało zaś nowe, lepsze materiały, szczególnie w górnej części deski rozdzielczej, oraz ładniejsze zegary.

Pod względem technicznym nowe auto jest prawie takie samo, jak poprzednik. Zmodyfikowano jedynie gorącą wersję CZT, która teraz nazywa się Ralliart, ale podobnie jak model wcześniejszy, zaopatrzona jest w 1,5-litrowy silnik turbo o mocy 150 koni mechanicznych. Ale nowe auto ma się prowadzić lepiej ze względu na inne nastawy zawieszenia oraz mocniejszą strukturę nadwozia.

Colt oferowany jest z silnikami benzynowymi o mocach 75, 95 oraz 109 koni mechanicznych. Wkrótce dołączy do nich niewielki turbodiesel, spełniający normę emisji spalin Euro 5.

Zapraszamy do śledzenia najnowszych informacji związanych z targami motoryzacyjnymi - Paryż 2008

źródło: informacja własna

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 49 490 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mitsubishi | Colt | Paris Motor Show | Jet Fighter

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij