auto motor i sport poleca:

Corvette C6 Competition - na ostro

Poleć ten artykuł:

Corvette C6 Competition Zobacz całą galerię

Ostatnie zmiany wyszły jej tylko na dobre. Ulepszono układ kierowniczy, skrzynię biegów i jednostkę napędową. Teraz te dwa pierwsze podzespoły pracują precyzyjniej, a silnik osiąga wyższą moc maksymalną.

Kogo nie stać na świetną wersję Z06, czy też jeszcze ostrzejsze ZR-1, może zamówić wersję Competition. Na jej pokładzie znajdziemy m.in. skrzynię biegów o zmienionych przełożeniach, mocniejsze hamulce oraz grubsze stabilizatory.

Competition otrzymał spoiler na tylnej klapie z odmiany Z06, nieco inną kratkę wlotu powietrza z przodu i nowe felgi (także, jak w Z06) pomalowane, modnym ostatnio, szarym odcieniem aluminium. We wnętrzu konsolę środkową wykończono karbonem, a fotele - pokryto skórzaną tapicerką.

Corvette C6 w limitowanej wersji Competition do 100 km/h przyspiesza w 4,3 sekundy i dostępna jest tylko w czarnym kolorze. Jej cena na polskim rynku rozpoczyna się od 272 480 zł.

Źródło: Corvette Europe

Tagi: Chevrolet | Corvette | C6 | Competition

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij