auto motor i sport poleca:

Corvette C6 – zepsuć można wszystko

Poleć ten artykuł:

Corvette C6 Karvajal Design Zobacz całą galerię

Amerykański tuner przyjął sobie za punkt honoru stworzenie takiej Corvette, jakiej jeszcze nie było. Dlatego też na bazie ostatniego wydania tego modelu zbudował coś, co miało być w najprostszym skrócie "poprawianiem fabryki".

Efekty pracy firmy Karvajal Design widać na zdjęciach. Nadwozie Vette zostało przede wszystkim poszerzone, otrzymało dodatkowe diody LED, wloty powietrza w przednich błotnikach oraz tylny dyfuzor. "Dzieło" zwieńczają 18-calowe felgi firmy HRE.

Ponadto, Corvette C6 zostało gruntownie zmodyfikowane pod względem technicznym. Nowe są  hamulce, amortyzatory oraz stabilizatory. Najważniejszą zmianą jest zastosowanie sprężarki mechanicznej firmy Magnusom, dzięki której silnik LS2 produkuje moc od 560 koni mechanicznych wzwyż. Wnętrze zaś wykończono nowymi, lepszymi materiałami, jak skóra, aluminium i alcantara.

Nam Corvette w wykonaniu firmy Karvajal Design, delikatnie mówiąc, nie przypadło do gustu. To kolejny przykład na to, jak zepsuć auto piękne i nietuzinkowe!

 

Tagi: Corvette | C6 | Karvajal Design | tuning | LS2

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij