auto motor i sport poleca:

Cyfrowe muzeum Seata wysoko nad ziemią

Poleć ten artykuł:

Młodzi projektanci stworzyli wizję podniebnego, cyfrowego muzeum Seata.  Współtwórczynią wizjonerskiego budynku jest Polka – Ksymena Borczyńska. 

Zobacz całą galerię

Wszystko rozpoczęło się w Barcelonie, gdzie Seat zaprosił 50 miłośników architektury i designu, by na 48-godzinnym spotkaniu młodzi projektanci mogli opracować swoje pomysły, w których uwzględnili przedstawione wcześniej wytyczne. Najciekawszym projektem okazał się ten opracowany przez zespół, w skład którego wchodziła Polka – Ksymena Borczyńska. Nasza rodaczka wraz z dwójką innych projektantów przedstawiła wizję muzeum opartego na chmurze, która mogłaby swobodnie przemieszczać się pomiędzy miastami.

Dyrektor ds. marketingu Seata mówi, że projekt spodobał się ze względu na swój transgraniczny i międzynarodowy charakter pasujący do wartości marki i dobrze obrazujący historię Seata, choć w dość nietypowy sposób.

Zadaniem Muzeum Seat Digital jest przedstawienie historii marki od momentu jej powstania w 1950 roku oraz pokazanie kierunku rozwoju, w jakim Seat zamierza podążać w najbliższej przyszłości. W nowatorskim muzeum swoje miejsce znajdą wielofunkcyjne przestrzenie, galeria osób rozwijających markę oraz galeria modeli z kolekcji Seata.

Seat ma wdrożyć projekt w życie już we wrześniu tego roku. Póki co, mamy trudności z wyobrażeniem sobie tego muzeum, więc czekamy na pierwsze prace budowlane!

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 38 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Seat | muzeum

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij