auto motor i sport poleca:

Czy Clarkson, May i Hammond powrócą do Top Gear

Poleć ten artykuł:

Podczas aukcji w Chipping Norton Lido Jeremy Clarkson po raz pierwszy od momentu zwolnienia go z BBC wystąpił publicznie. Powiedział też, że prezenterzy "może powrócą do programu".

Jeremy Clarkson

Wszystko zaczęło się od awantury z jednym z producentów Top Gear. Później pojawiło się oficjalne oskarżenie, śledztwo i klamka zapadła. Jeremy Clarkson został zwolniony ze stacji BBC, a tym samym z Top Gear, a za w ślad za nim poszli jego kumple - May i Hammond.

Po tym wydarzeniu sprawa ucichła, choć pojawiały się informacje, że Jeremy powróci do BBC w charakterze gościnnym. Teraz są nowe newsy. Na aukcji charytatywnej "Jezza" powiedział: "możliwe, że powrócimy (on, May i Hammond) gdzieś indziej, a może nawet nie gdzieś indziej, kto wie..."

Póki co nie wiemy nic więcej, BBC nie wydało żadnego oficjalnego komentarza w tej sprawie. Wcześniej, przedstawiciele stacji oświadczyli, że "program poprowadzą albo wszyscy trzej, albo żaden."

Tagi: Top Gear | powrót | jeremy clarkson

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij