auto motor i sport poleca:

Czy Rolls-Royce wypuści SUV-a?

Poleć ten artykuł:

Już kiedy Porsche wprowadzało Cayenne'a na rynek panowało oburzenie. Ciekawe, co zrobi świat, gdy na rynku pojawi się duża pseudoterenówka od Rollsa? A to jest bardzo prawdopodobne.

Rolls-Royce spirit of exstasy

W porównaniu do zeszłego roku Rolls-Royce sprzedał o 12% więcej aut. W 2014 roku fabrykę w Goodwood opuściło 4063 samochody. Najwięcej nabywców znalazło się w USA i na Bliskim Wschodzie. Brytyjska manufaktura sprzedała najwięcej aut w swojej 111-letniej historii. To spory sukces.

W związku z tym, Brytyjczycy rozszerzają działalność. Nowe centrum logistyki i technologii, o powierzchni ponad 30 tys. m2 ma być gotowe do 2016 roku. Zatrudnienie ma tam znaleźć ok. 200 osób. Obecnie RR w swojej fabryce zatrudnia ponad 1,5 tys. pracowników.

Brytyjska manufaktura chce także rozszerzyć ofertę o SUV-a. Podążając za Bentleyem, RR chce wprowadzić do sprzedaży dużą pseudoterenówkę. Decyzja ma zapaść w tym roku. Światło dzienne ma ujrzeć także nowy kabriolet. Szczegółów dowiemy się zapewne wkrótce.

Tagi: SUV | Rolls-Royce

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij