auto motor i sport poleca:

Czy to czas na facelifting Ferrari F12 Berlinetta?

Poleć ten artykuł:

Ferrari F12 Berlinetta jest z nami od 3 lat, a na publicznych drogach pojawiło się już częściowo zamaskowane coupe. Czy powoli nadchodzi retusz? 

F12 Berlinetta to wciąż świeże superauto. Chyba nikt nie pomyślałby, że 3-letniemu modelowi przydałby się jakikolwiek facelifting tym bardziej, że 760-konne Ferrari wciąż zachwyca swoimi kształtami i swoją „buzią” nie odbiega od aktualnych designerskich trendów z Maranello. Mimo to, na ulicach przyłapano częściowo zamaskowany egzemplarz, który zwiastowałby, że włoscy projektanci na nowo pochylili się nad Berlinettą.

   

Częściowy kamuflaż sfotografowanego modelu pozwala nam domyślać się, że szykowane zmiany skupiać będą się głównie na tylnej części nadwozia. F12 Berlinetta dostanie przemodelowany zderzak i tylny spojler. Bardzo możliwe jest, że ogromna 6,3-litrowa V12 dostanie lekki zastrzyk mocy. Świat ujrzy odświeżoną F12 Berlinettę prawdopodobnie na Targach Motoryzacyjnych w Genewie w przyszłym roku. 

Tagi: Ferrari F12 Berlinetta | facelifting

Oceń artykuł:

2,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij