Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Czy to na razie ostatnie obniżki cen paliw?

Dystrybutor z paliwem

Litr benzyny bezołowiowej 95 średnio w Polsce w poniedziałek, 18 lutego 2008, w notowaniach e-petrol.pl wyceniany był na 4,19 zł/l, czyli o 4 gr. taniej niż tydzień temu. Olej napędowy i autogaz potaniały średnio o symbolicznego grosza, odpowiednio do 3,93 zł/l i 2,23 zł/l.

Z najwyższych obniżek cen benzyny (średnio o 7 gr/l) cieszyli się w ostatnim tygodniu mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego. Olej napędowy najbardziej potaniał w lubuskim (o 5 gr/l), o tyle samo cena średnia poszła do góry w pomorskim.

Zmiany sytuacji na rynku spowodują jednak najpewniej w nadchodzącym czasie zauważalne zwyżki cen na stacjach tankowania.

źródło: e-petrol.pl

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  powiem szczerze ze paliwo na poziomie 4 zl za litr jest wedlug mnie dobra cena. Oczywiscie zawsze mogloby byc tansze ale 4 zl - 1euro w przyblizeniu to bardzo europejska cena dzieki ktorej mamy bezpieczenstwo i spokoj ze nawet tankujac za granica wszedzie placimy tyle samo
  ~martuska.3, 2008-02-20 13:11:52
 • avatar
  zgłoś
  Na początku tego tygodnia ceny paliw w Polsce są niższe niż przed tygodniem. Jednak ostatnie zmiany na rynku zdają się przesądzać, że powraca czas podwyżek.
  auto motor i sport, 2008-02-20 09:54:27
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij