auto motor i sport poleca:

Czyżby wyciek zdjęć Audi A4 na 2016 rok?

Poleć ten artykuł:

Premiera nowego Audi A4 planowana jest na targi we Frankfurcie we wrześniu tego roku. Na kilka miesięcy przed premierą ukazały się zdjęcia z magazynu Quattroruote, które mogą ukazywać wersję rzeczywistą.

Nowe Audi A4 przeciek zdjęć Zobacz całą galerię

Obecna generacja Audi A4 jest już na naszym rynku od 2008 roku. Cztery lata temu co prawda przeprowadzono facelifting, ale i tak Audi długo czekało na wprowadzenie nowego modelu. A ten ma nadejść już we wrześniu.

Zdjęcia, które pokazał magazyn Quattroruote pokazują auto w pełnej krasie, a także deskę rozdzielczą. Biorąc pod uwagę wcześniejsze przecieki, auto widoczne na tych zdjęciach może być prawdziwe. Potwierdza to także kształt reflektorów, kształt grilla oraz dolnych wlotów powietrza.

Premiera auta ma odbyć się we Frankfurcie podczas IAA we wrześniu, ale szczegóły auta poznamy zapewne już w sierpniu. W nowym Audi A4 znajdziemy bardzo bogatą paletę silników benzynowych, diesli, a także hybrydę. Moc ma rozciągać się od 120 do aż 326 KM (wyłączając S4 i RS4).

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 140 200 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: zdjęcia | Audi A4

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij