auto motor i sport poleca:

DS 1955: Ku czci legendy

Poleć ten artykuł:

W 1955 roku na paryskim salonie pojawił się Citroen DS, który na stałe wpisał się w karty motoryzacyjnej historii i stał się legendą. Dziś marka DS świętuje 60-lecie tego auta wprowadzając limitowane edycje swoich modeli.

Limitowana edycja DS 1955 Zobacz całą galerię

Specjalne modele wyróżniają się niebieskim kolorem nadwozia Encre (z czarnym dachem w przypadku DS 3 i DS 4), aluminiowymi kołami ze środkową częścią w kolorze Gold Mat i logo DS również w kolorze złotym. W autach limitowanej serii znajdziemy też takie smaczki jak lusterka z wygrawerowanym laserowo monogramem DS i złotym oznakowaniem „DS 60 1955” na przednich drzwiach i tylnej klapie. Wnętrze obszyto wysokiej jakości licowaną skórą, nie zabrakło także specjalnych tabliczek podkreślających wyjątkowość tych modeli.

Seria specjalna będzie dostępna we wszystkich modelach gamy DS - DS 3, DS 3 Cabrio, DS 4 i Nowym DS 5. Modele te, wyprodukowane w limitowanej ilości (1955 w przypadku DS 3 i DS 3 CABRIO, 955 - dla DS 4 i również 955 - dla Nowego DS 5) - będą dostępne w salonach Marki od końca maja.

Tagi: edycja specjalna | DS

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij