Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Dacia Duster Pickup: Wół roboczy z Rumunii?

Na rumuńskich drogach przyłapano Dacię Duster Pickup. Czy to niezakamuflowane auto przechodzi przedprodukcyjne testy? 

fot. worldcarfans.com

Krwiście czerwona Dacia Duster Pickup Double Cab została sfotografowana na rumuńskich drogach. To już drugi raz kiedy to auto zostało spotkane w tej nietypowej dla producenta wersji nadwoziowej. O ile wcześniej przyłapany Duster był dwuosobową wersją Single Cab, to widoczny na zdjęciu model jest jego czterodrzwiową odmianą.

Tajemnicą pozostaje czy te użytkowe wersje Dustera zostały zbudowane przez samą Dacię, czy może za ich budową stoi rumuńskie przedsiębiorstwo Romturingia, które wykonałoby to zlecenie przy współpracy z rumuńskim oddziałem technologicznym Renault, jak wiadomo, będącym właścicielem marki Dacia.

Wprowadzenie na rynek pickupa byłoby mądrym posunięciem ze strony Daci, która nie ma przecież aktualnie takiego auta w swojej ofercie. Tym bardziej, że czerwony Duster Pickup naprawdę może się podobać. Spore ilości dodatków w postaci plastikowych nakładek, masywne relingi czy atrakcyjne alufelgi sprawiają, że autko przyciąga wzrok. Jeśli Dacia zdecyduje się wprowadzić taki model na rynek, co nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzone, to dobrą okazją na jego prezentację byłby wrześniowe Targi Motoryzacyjne we Frankfurcie. 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Ciekawy , a może będzie sprzedawana w Polsce
  gienio832, 2015-06-11 14:24:20
 • avatar
  zgłoś
  <p>Wygląda na to, że rumuński producent szykuje coś interesującego. Dacia Duster Pickup została przyłapana na publicznych drogach.&nbsp;</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Dacia-Duster-Pickup-Wol-roboczy-z-Rumunii,19810,1">Zobacz artykuł</a>
  auto motor i sport, 2015-05-22 14:07:39
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij