auto motor i sport poleca:

Dacia Logan - można lepiej

Poleć ten artykuł:

Dacia Logan Zobacz całą galerię

Okazuje się, że można. Mimo iż zmiany w Loganie nie są przełomowe, o odmienionym aucie da powiedzieć jedno - wygląda teraz po prostu lepiej. Odpowiadają za to zmiany wprowadzone w przedniej i tylnej części nadwozia oraz we wnętrzu auta.

Z przodu dostrzeżemy przede wszystkim większe reflektory i zmienione zderzaki, w które (w zależności od wersji) wkomponowano duże lampy przeciwmgielne. Nie da się też nie zauważyć powiększonego logo rumuńskiej marki - takiego samego, jakie znamy z pięciodrzwiowego Sondero.

Z tyłu styliści Dacii zmienili lampy i zderzak, a w klapę bagażnika wkomponowali niewielki spoilerek. W opcji pojawiły się felgi o nowych wzorach. Nowe są także trzy kolory nadwozia - szary (Baselt Grey), niebieski (Electric Blue) oraz... jeszcze bardziej niebieski (Extreme Blue).

We wnętrzu odnajdziemy nieco inną deskę rozdzielczą - taką samą, jak w Sondero. Kierowca będzie mógł teraz dobrać sobie lepszą pozycję za kierownicą, dzięki nowemu fotelowi oraz kierownicy, której ustawienie da się w końcu regulować!

Pod maską pozostaną wszystkie sprawdzone jednostki napędowe. Sprzedaż auta rozpoczęła się już w lipcu. Cena wersji podstawowej Logana na wielu rynkach ma się nie różnić od cen obecnych.

Źródło: Dacia

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 47 450 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Dacia | Logan

Oceń artykuł:

2,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij