Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Dacia Sandero Stepway - jednak w salonach

Dacia Sandero Stepway Dacia Sandero Stepway

Dacia "pożyczyła" sobie ideę od istniejącego już modelu  sprzedawanego w Ameryce Południowej, tyle, że pod znakiem Renault. Sandero Stepway, choć zawieszona wyżej o 20 mm od zwykłej wersji i "ozdobiona" czarnymi plastikami nie nadaje się na wyprawy w cięższy teren gdyż napędzana jest tylko jedna oś. Systemu 4x4 nie ma nawet na liście opcji. Sandero Stepway nadawać ma się bardziej na podniszczone drogi czy miejskie krawężniki niż błotne przeprawy.

W ofercie silnikowej znajdą się dobrze znane jednostki. Pierwsza to 90-konna benzyna o pojemności 1,6-litra, druga to "ropniak" 1,5 dCi o mocy tylko 70 koni mechanicznych. Samochód trafi do europejskich salonów sprzedaży we wrześniu tego roku.

Źródło: carscoop

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 41 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Too bad that Renault didn't include a 4x4 option. The design of the car it's not ugly, but if Renault will see this car for over 12-13.000 euros, they better forget it, it's not worth it.
  ~cristi17, 2009-05-10 16:35:54
 • avatar
  zgłoś
  Na wystawie w Barcelonie Dacia zaprezentowała nowy model - Sandero Stepway to auto, które wygląda jak SUV lecz SUV-em nie jest.
  auto motor i sport, 2009-05-08 12:17:16
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij