auto motor i sport poleca:

Detrot 2008: Japońska mieszanka

Poleć ten artykuł:

Toyota Venza Zobacz całą galerię

Venza pojawi się w sprzedaży w tym roku z 3,5-litrowym silnikiem V6 o mocy 286 koni mechanicznych (przy 6200 obrotach na minutę). Nieco później zaprezentowana zostanie bardziej ekonomiczna, 2,7-litrowa, czterocylindrowa jednostka.

Oba silniki współpracować będą z sześciobiegową sekwencyjną skrzynią biegów.

Mierząca 4800 mm długości Venza została wyposażona w dwa rzędy foteli, z których drugi dzielony jest w proporcjach 40/60. Podróżujący z tyłu będą mieli do dyspozycji system multimedialny, zaś wszyscy poczują się bezpiecznie dzięki aktywnym zagłówkom, przednim i bocznym poduszkom powietrznym oraz kurtynom.

Toyota została nafaszerowana elektroniką - można w niej znaleźć system elektronicznej stabilizacji toru jazdy, asystenta hamowania, mechanizm automatycznego przełączania świateł drogowych na mijania w przypadku wykrycia jadącego z naprzeciwka pojazdu, kamerę cofania, automatyczną klimatyzację (dwustrefową), nawigację oraz radio satelitarne.

CarScoop

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 35 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Toyota | Venza | SUV | crossofer

Oceń artykuł:

4,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij