Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Detrot 2008: Japońska mieszanka

Toyota Venza Toyota Venza

Venza pojawi się w sprzedaży w tym roku z 3,5-litrowym silnikiem V6 o mocy 286 koni mechanicznych (przy 6200 obrotach na minutę). Nieco później zaprezentowana zostanie bardziej ekonomiczna, 2,7-litrowa, czterocylindrowa jednostka.

Oba silniki współpracować będą z sześciobiegową sekwencyjną skrzynią biegów.

Mierząca 4800 mm długości Venza została wyposażona w dwa rzędy foteli, z których drugi dzielony jest w proporcjach 40/60. Podróżujący z tyłu będą mieli do dyspozycji system multimedialny, zaś wszyscy poczują się bezpiecznie dzięki aktywnym zagłówkom, przednim i bocznym poduszkom powietrznym oraz kurtynom.

Toyota została nafaszerowana elektroniką - można w niej znaleźć system elektronicznej stabilizacji toru jazdy, asystenta hamowania, mechanizm automatycznego przełączania świateł drogowych na mijania w przypadku wykrycia jadącego z naprzeciwka pojazdu, kamerę cofania, automatyczną klimatyzację (dwustrefową), nawigację oraz radio satelitarne.

CarScoop

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 35 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    To sedan, SUV, a może crossover? Można powiedzieć, że jest to mieszanka wszystkich stylów, choć Toyota określa nowy model Venza mianem crossovera sedana, który łączy w sobie funkcjonalność SUV-a.
    auto motor i sport, 2008-01-18 10:27:03
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij