Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Dodge Grand Caravan – nowości na kolejny rok

Dodge, Grand Caravan Dodge Grand Caravan

Grand Caravan w nowy rok modelowy wjeżdża przede wszystkim z nowym, 3,6-litrowym silnikiem Pentastar V6 o mocy 283 KM i momencie obrotowym o wartości 352 Nm, napędzającym przednie koła za pośrednictwem sześciobiegowej, automatycznej skrzyni biegów.

Poza silnikiem klientów kusić ma odnowione wnętrze z poprawionymi materiałami i przeprojektowaną konsolą. Z zewnątrz ma dodatkowo przyciągać nowy grill, reflektory, pokrywa silnika i zderzaki, a z tyłu lampy z diodami LED.

Tak patrzymy na zdjęcia i widzimy bombowiec, surfera, napoje energetyczne, bandanę, czapkę z daszkiem, Iphone'a 4 i lanserskie okulary. Kto według Was jest klientem docelowym Dodge'a?

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Kto będzie klientem? To proste. Żołnierz z lanserskimi okularami i czapką z daszkiem popijający napój energetyczny oraz słuchający muzyki ze swojego iphone'a, a po pracy surfujący na plaży.
  ~Samuraj002, 2010-10-29 16:04:20
 • avatar
  zgłoś
  'auto napisał(-a):Amerykanie przygotowali kilka zmian w swoim vanie, by kusić klientów przez cały przyszły rok.Taak, pakiet stylistycznych dodatków do znaczka. Ale TO TUTAJ sporo zmienia.Grand Voyager ZA-miata, Grand Caravan WY-miata.I ODLATUJE
  ~airmatic, 2010-10-29 14:15:30
 • avatar
  zgłoś
  Amerykanie przygotowali kilka zmian w swoim vanie by kusić klientów przez cały przyszły rok.
  auto motor i sport, 2010-10-29 08:26:11
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij