auto motor i sport poleca:

Dodge Ram 1500 Rumble Bee Concept: pick-up jakiego nie było

Poleć ten artykuł:

W Detroit Dodge zaprezentował bardzo jadowity koncept Rama, który wewnątrz ma zamontowany bursztyn z zatopioną w nim pszczołą.

Zobacz całą galerię

To nawiązanie do nazwy i głównego "pszczelego" motywu auta (z ang. "bee" oznacza właśnie pszczołę). Rumble Bee Concept bazuje na modelu Ram 1500 R/T w wersji z napędem na tylne koła i 5,7-litrowym silnikiem HEMI pod maską. Osiąga on 399 KM i 551 Nm maksymalnego momentu - obie wartości są wystarczające, żeby opony tylnej osi szybko zamienić w strzępy.

Koncepcyjny Ram Rumble Bee wyróżnia się też jadowicie żółtą barwą nadwozia z czarnymi wstawkami i naklejkami z motywem, a jakże, plastra miodu.

Zawieszenie i jak i praca układu wydechowego są regulowane przyciskami . Największym "bajerem" w środku jest bursztyn z zatopioną weń pszczołą, który zamontowano na gałce dźwigni automatycznej skrzyni biegów.

amis

Tagi: Dodge | Ram | Rumble Bee | pick-up | amerykański pick-up

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (2)

eri, 19 sierpnia 2013, 20:00

Z punktu widzenia Europejczyka barok do kwadratu, ale za cyferki (pojemność, moc, moment) i mocne znamię tamtejszej tradycji można by zostać kowbojem :)

Samuraj, 19 sierpnia 2013, 17:53

Jest absolutnie zajebisty. :D
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij