Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Dwa sposoby na Audi A5

Audi A5 Hofele Tuning Audi A5 Hofele Tuning

Z podrabiania wszystkiego co się da, znani są ostatnio przede wszystkim Chińczycy. W ich ślady ostatnio poszedł niemiecki tuner Hofele Design, który na warsztat wziął Audi A5. 

Cel był jasny - na bazie A-piątki stworzyć coś, co będzie przypominało supersportowe Audi R8. O ile z przodu auto wygląda jeszcze całkiem nieźle, to im dalej w las, tym gorzej. I tak z boku A-piątki, tuż za drzwiami, tuner dorzucił czarną nakładkę (podobno z włókna węglowego), mającą przypominać czarny element z wlotem powietrza, jaki jest w R8 z centralnie umieszczonym silnikiem.

Jeszcze gorzej jest z tyłu, gdzie pod światłami pojawiły się wyloty powietrza, niczym z R-ósemki oraz czarny lakierowany pas. Uwiecznieniem dzieła Hofele Design są cztery podwójne końcówki wydechu, wkomponowane w coś na wzór dyfuzora oraz duże felgi aluminiowe.

Audi A5 w wykonaniu Konigsedera jest bardziej agresywne na zewnątrz i "wykwintnie" w środku. W tym przypadku tuner ograniczył się do zestawu obowiązkowego, wymieniając przedni zderzak, dodając nakładki progowe oraz modyfikując dolną część tylnego zderzaka.

Nie obyło się też bez odpowiednich felg. W miejsce seryjnych obręczy zostały zastosowane 20-calowe felgi aluminiowe. Ponadto, tuner zastosował układ hamulcowy firmy Bremo oraz wymienił zawieszenie.

Wewnątrz zaś Konigseder wstawił... drewniane dywaniki, które nie specjalnie komponują ze stylem karoserii.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 160 100 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Jeden tuner, czyli Hofele Design, udowadnia, że zepsuć można wszystko. Konigseder zaś pokazuje, jak A-piątce nadać ładnego, sportowego szlifu.
    auto motor i sport, 2009-12-11 09:14:53
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij