auto motor i sport poleca:

E-klasa – jak świeże bułeczki

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

Auto, które zadebiutowało w styczniu bieżącego roku, do tej pory sprzedało się w liczbie ponad 40 tysięcy sztuk! Niemcy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, bo na światowy debiut czekają E-klasa w wersji kombi oraz kabriolet. Premiera tej pierwszej nastąpi na wrześniowym salonie samochodowym we Frankfurcie.

"Jesteśmy zachwyceni pozytywnym odbiorem naszego nowego auta przez klientów, ponieważ E-klasa zawsze była bardzo ważna dla naszej marki" - powiedział Dr. Klaus Maier, wicedyrektor ds. sprzedaży i marketingu.

Zainteresowanie nową E-klasą ma jeszcze wzrosnąć w najbliższych miesiącach, co wiąże się z debiutem rynkowym tego auta na rynkach amerykańskim i chińskim. Niedawno też dodano dwie nowe, tańsze wersje E-klasy - benzynową E 200 CGI BlueEFFICIENCY o mocy 184 koni mechanicznych oraz 136-konnego turbodiesela E 200 CDI. Dwq nowe silniki otrzymała też odmiana coupe.

Przed nową klasą E jeszcze długa droga, gdyż poprzednik w ciągu 6 lat sprzedał się w liczbie 1,5 miliona egzemplarzy.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 019 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mercedes | klasa E | E-klasa | sprzedaż | nowy model

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij