auto motor i sport poleca:

Ekskluzywne detale w autach

Poleć ten artykuł:

Wyobraźnia stylistów i konstruktorów jest nieograniczona, pokazuje, że możliwe jest w zasadzie wszystko. Oto najbardziej wysublimowane smaczki w superdrogich autach.

Porcelanowe Bugatti Veyron Grand Sport L’Or Blanc Zobacz całą galerię

Bugatti - porcelana
Kto zabroni bawić się bogatemu? Bugatti odpowiada – nikt; i pokazuje model Grand Sport „L’Or Blanc”, w którym, po raz pierwszy w znanej historii człowieka, w wykończeniu nadwozia i kabiny zastosowano... porcelanę. Niebieskie wzory, które można by uznać za przykład sztuki abstrakcyjnej, zostały zainspirowane drogami słynnej przełęczy Stelvio we włoskich Alpach. Swoista „zebra” na nadwoziu Bugatti wygląda niesamowicie – można się założyć mając pewność wygranej, że jacyś tunerzy podchwycą pomysł i zastosują coś podobnego w bardziej przyziemnych modelach.  

Aston Martin - kryształ
O tym, jak wielkie jest znaczenie detali, doskonale wie Aston Martin. Kryształowa końcówka kluczyka to niby mała rzecz – ale zatopione w krysztale logo firmy od razu nabiera głębi. Wetknięty w – jakżeby inaczej? – kryształową stacyjkę kluczyk z kryształową końcówką rozświetla się bladym światłem. Brzmi trochę jak z „Władcy Pierścieni”? O to właśnie chodzi. Jedno jest pewne – taki kluczyk inaczej się nosi w kieszeni.

Ferrari - skóra
Wytłoczeń na skórzanej tapicerce jest w świecie samochodów bez liku, ale żadne nie wygląda tak jak symbol Ferrari. Zagłówek fotela Ferrari FF mógłby z miejsca trafić do muzeum sztuki współczesnej. Silnik V12, moc 660 KM, prędkość 335 km/h to fundament, ale ostateczny klimat tworzą takie właśnie detale. Forza Ferrari!

Tagi: detale | jakość | jakość wykonania

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij