auto motor i sport poleca:

FAB-Design SLR Desire – cena pożądania

Poleć ten artykuł:

FAB-Design SLR Desire Zobacz całą galerię

Nieczęsto zdarza się, aby już zmodyfikowany samochód otrzymywał nową nazwę. Zdaje się jednak, że SLR Desire zasługuje na to.

Jego silnik generuje 750 koni mechanicznych mocy a także 1080 Nm maksymalnego momentu. To w zupełności wystarczy aby SLR przyspieszał od 0 do 100 km/h 3,6 sekundy i osiągał maksymalną prędkość 310 km/h.

Moc to nie wszystko. Wiadomo, że liczą się również kilogramy. A najlepiej ich brak. SLR od FAB-Designu może pochwalić się ultra-lekkim karbonowym nadwoziem. Szwajcarzy twierdzą wręcz, że ta technologia ociera się o poziom Formuły 1.

W wyglądzie zmodyfikowano to co zwykle modyfikuje się przy takich projektach. Dodano spore skrzydło z tyłu, zmieniono progi boczne, przestylizowano przednią i tylną część nadwozia. Wszystkie modyfikacje to jednak działania mające polepszyć aerodynamikę SLR - względy stylizacyjne miały w tym przypadku mniejsze znaczenie.

Na 20-calowych felgach "leżą" opony Michelina o rozmiarach 265/30 z przodu i 325/25 z tyłu. Wnętrze wykonanej jest w dużej mierze z czarnej skóry z czerwonymi akcentami.

Źródło: worldcarfans

Tagi: Fab Design | SLR Desire | tuning

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij