auto motor i sport poleca:

Fabia RS 2000 w wersji bez dachu

Poleć ten artykuł:

Skoda Fabia Rs 2000 Concept Zobacz całą galerię

Samochód ten, nazwany RS 2000 Concept powstał na wzór rajdowej Fabii Super 2000. Auto ma takie same poszerzenia i sporych rozmiarów, 18-calowe felgi aluminiowe w nadkolach. Różnice zaczynają się od linii okien - projektanci usunęli słupki i zamontowali o połowę krótsze szyby, dzięki którym mamy rajdówkę w wersji cabrio. Nie zdecydowano się na przejęcie wnętrza ze sportowej wersji Fabii - oryginalna kabina rajdówki nie jest zbyt fotogeniczna, więc w projekcie Skody zagościły cztery pokryte skórą fotele kubełkowe z czteropunktowymi "szelkami". Słowem nie wspomniano o tym co tkwi pod maską, ale w kabinie tkwi dźwignia zmiany biegów z dwusprzęgłowej skrzyni DSG więc można strzelić, że pod maską zostawiono np. 1,4-litrowe 180-konne TSI z wersji RS.

Oprócz tego wyjątkowego auta na stoisku Skody nie brakło w również prawdziwej Fabii Super 2000 oraz pozostałych wersji, dostępnych w gamie czeskiej marki, m.in. limitowanej Fabii Monte Carlo.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 40 380 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Worthersee 2011 | Skoda | Fabia | RS 2000

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij