auto motor i sport poleca:

Ferrari 458 Italia – każde może być jedyne

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

W ramach tego program każdy klient, który złoży zamówienie na wspomniany model może zgodnie ze swoim gustem zadbać o wykończenia, które dodadzą autu więcej indywidualności. Lista opcji zaczyna się od trzech nowych, trójwarstwowych lakierów (Fire Red, Fuji White i Triple Strato Yellow). Dostępne jest również dwubarwne wykończenie, osiągnięte przez połączenie czarnego dachu z lakierami Corsa Red lub Avus White na karoserii.

Dodatkowo Ferrari proponuje zestaw elementów karoserii i wyposażenia kabiny przygotowanych z włókna węglowego w technologii wykorzystywanej do budowy bolidów F1. Dobrać można również 20-calowe, kute felgi z lekkich stopów, a w kabinie zażyczyć sobie fotele wykończone skórą i alcantarą z kontrastującymi przeszyciami. Na ostudzenie przypominamy, że 458 Italia kosztuje w podstawowej wersji 950 tysięcy złotych, a od złożenia zamówienia trzeba czekać na auto przynajmniej rok.

Tagi: Ferrari | 458 Italia

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij