auto motor i sport poleca:

Ferrari przez Polskę: Gdzie można spotkać sportowe auta?

Poleć ten artykuł:

Polski oddział Ferrari zorganizował fanom marki z Maranello rajd przez cały kraj. Sprawdź, gdzie będzie można ich spotkać.

Ferrari przez Polskę Zobacz całą galerię

To już trzecia tego typu wyprawa, zorganizowana przez polski oddział Ferrari. Rajd nazywa się "Ferrari przez Polskę", a trasa ciągnie się z Katowic, przez Warszawę do Sopotu.

Kawalkada ruszyła wczoraj ze stolicy Górnego Śląska i przejechała przez stolicę. Dziś Ferrari wyruszą z Iławy, z hotelu Grandhotel Tiffi, a ich celem będzie Sopot. Miejsce postoju wyznaczono na Sheraton/Grand, gdzie uczestnicy spędzą cały weekend. I to właśnie tam nadarzy się najbliższa i najdłuższa okazja do obfotografowania supersamochodów z Maranello. Aparaty w dłoń, bowiem "Ferrari przez Polskę" kończy się w niedzielę 2.08.

Grupa aut składa się z 30 Ferrari. Głównie nowych modeli (F12 Berlinetta, 458 Italia, 458 Spider, 458 Speciale, California T), ale są też kultowe maszyny. Niespodzianką jest nowe 488 GTB oraz jego 40-letni przodek – 308 GTB.

Tagi: Ferrari | Polska

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij