auto motor i sport poleca:

Fiat 124 Spider już w kamuflażu!

Poleć ten artykuł:

Nowa Mazda MX-5 lada chwila trafi do salonów. Bazujący na niej Fiat 124 Spider przechodzi już przedprodukcyjne testy pod ukryciem kamuflażu. 

O tym, że Fiat 124 Spider pojawi się na rynku informowaliśmy Was już kilka miesięcy temu. Po wzbudzonym zainteresowaniu tą wiadomością i częściowym zaspokojeniu apetytu po pierwszych jazdach Mazdą MX-5, przyszedł czas, kiedy w końcu pozbawiony dachu Fiat pojawił się na drogach przechodząc przedprodukcyjne testy.

   

Póki co, najważniejszą wiadomością jest to, że jeździ i niebawem dołączy do katalogu aut dających radość z jazdy i powodujących uśmiech na twarzy właściciela. Wszystkie inne informacje, poza tą, że Fiat 124 Spider bazuje na Mazdzie MX-5, są na razie tajemnicą. Kamuflaż auta jest tak mocny, że nie ma nawet szans na dostrzeżenie tego, jak auto będzie finalnie wyglądać. Hojnie zamaskowany włoski kabriolet swoimi kształtami przypomina teraz MX-piątkę ukrywaną przed ciekawskimi spojrzeniami przed wprowadzeniem na rynek. 

Niewiele więcej wiadomo na temat silników jakie pojawią się pod długą maską roadstrera. Mówi się o jednostce 1,4 l z turbo, która oferowałaby kierowcy około 140 KM. Miałaby zostać sprzężona z 6-stopniową skrzynią manualną, a 6-biegowy „automat” byłby dostępny jako opcja. Mniej gdybania, a więcej faktów pojawiać będzie się w miarę zbliżania premiery włoskiego cabrio. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Fiat 124 Spider | zdjęcia szpiegowskie

Oceń artykuł:

3,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij