auto motor i sport poleca:

Fiat 124 Spider przyłapany na testach

Poleć ten artykuł:

"Włoska Miata" nadchodzi. Fiat 124 Spider jest już w fazie ostatecznych szlifów i niedługo wyjedzie na ulice. Oto co o nim już wiemy.

Fiat 124 Spider Zobacz całą galerię

Przedprodukcyjny prototyp został przyłapany podczas jazd próbnych w Santa Barbara, w Kalifornii. Na pierwszy rzut oka od razu widać podobieństwa do nowej Mazdy MX-5. Długa maska, kabina umiejscowiona po środku i krótki tył - to typowe proporcje roadstera.

Auto oczywiście będzie nieco różniło się od "japończyka". Inne będą przednie światła, z dodatkowymi halogenami, zderzak oraz tylna klapa i lampy. Zdjęcie wnętrza jest bardzo niewyraźne, więc niezbyt wiele możemy o nim powiedzieć. Widać, że układ deski rozdzielczej bardzo przypomina ten z MX-5.

Sfotografowany samochód jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, ale zapewne pojawi się także "manual". Mówi się, że bazowym silnikiem będzie jednostka 1.4 turbo o mocy ok. 180 KM. Ma pojawić się także sportowa wersja Abarth, z silnikiem 1.75 zapożyczony z Alfy 4C.

Fiat 124 Spider pojawi się prawdopodobnie w listopadzie na Los Angeles Auto Show.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Fiat 124 Spider

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij