auto motor i sport poleca:

Fiat 500 hucznie świętował swoje drugie urodziny

Poleć ten artykuł:

Fiat, 500 Zobacz całą galerię

W Polsce obchody urodzin 500-ki rozpoczęły się już 3 lipca w Gdańsku, na starówce, tuż przy fontannie Neptuna. Zebrany tłum odśpiewał jubilatowi chóralne 100 lat. Na tą okoliczność przy fontannie Neptuna na ulicy Długi Targ pojawiło się 10 białych Fiatów 500.

Kolejnego dnia, 4 lipca uroczystości obchodów 2 urodzin Fiata 500 przeniesiono do Sopotu bezpośrednio przed sopockie molo, gdzie ustawił się konwój 20 Fiatów 500. W celu podkreślenia polskiego rodowodu 500-ki, która produkowana jest w fabryce Fiata w Tychach, eksponowane Fiaty 500 prezentowane były wyłącznie w dwóch kolorach; białym i czerwonym.

Wśród tysięcy gości, którzy podziwiali przed sopockim molo konwój biało-czerwonych 500-ek nie zabrakło osób znanych z okładek gazet. Na urodziny Fiata 500 przybył wraz z rodziną Krzysztof "Diablo" Włodarczyk obecna była również Agnieszka Szulim a po molo, które na ten dzień udekorowano wizerunkiem Fiata 500, przechadzał się Samuel Palmer.

Urodziny zwieńczyło wspólne odśpiewanie jubilatowi tradycyjnych " Sto lat!....Sto lat!..." choć byli i tacy, którzy życzyli 500-ce "500 lat!"

Źródło: Moto Target

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 900 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, hatchback-3, van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Fiat 500 | urodziny

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij