auto motor i sport poleca:

Fiat 500 najbardziej niezawodny

Poleć ten artykuł:

Fiat, 500 Zobacz całą galerię

Niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego (GTÜ) opublikowało raport na temat jakości samochodów używanych. Podstawą raportu na rok 2011 jest 5 mln przeglądów technicznych dokonanych na samochodach używanych. Na tej podstawie eksperci stuttgarckiej organizacji kontroli i rzeczoznawców GTÜ ustalili mocne i słabe strony 215. popularnych modeli. Raport ten ma na celu ułatwić prawidłowy wybór i trafne decyzje zakupowe.

Wśród samochodów segmentu A i B - w rankingu jakości pojazdów w wieku 1-3 lat - Fiat 500 zajął pierwsze miejsce, wyprzedzając Toyotę Yaris i Mazdę 2.

Zarówno Fiat Panda, jak i 500-tka szczycą się wieloma otrzymanymi prestiżowymi nagrodami, a Fiat Auto Poland, gdzie są produkowane - zalicza się do najlepszych w światowym przemyśle samochodowym. W 2007 roku tyski zakład Fiat Group Automobiles dołączył do prestiżowego grona przedsiębiorstw "Word Class Manufacturing", tj. posiadających i stosujących najlepsze i najskuteczniejsze metody zarządzania systemem produkcyjnym w skali światowej. Wcześniej, w 2004 roku, zakład otrzymał Polska Nagrodę Jakości, a w 2005 roku był Finalistą Europejskiej Nagrody Jakości - EFQM, jako pierwsze polskie przedsiębiorstwo w historii tego konkursu.

Do końca września b.r. Fiat Auto Poland wyprodukował 1 816 985 Pand i 597 431 500-tek, z czego 97 % trafiło na eksport.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 900 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, hatchback-3, van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Fiat | 500 | GTU

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij