auto motor i sport poleca:

Fiat 500e tylko w USA

Poleć ten artykuł:

W pełni elektryczne Fiaty 500e trafią w przyszłym roku na rynek amerykański. Czy ekspansja małych elektrycznych aut, skłoni amerykanów do przesiadki z dużych, paliwożernych SUV-ów?

Fiat 500e Zobacz całą galerię

Fiat 500e będzie sprzedawany na razie tylko w Oregonie, w stanie Kalifornia. Dlaczego? Akurat tam, od 2013 roku jest największy popyt na tego typu auta.

Elektrycznego Fiata 500e napędza elektryczny silnik o mocy 111 KM i 199 Nm. Motor jest połączony z bezstopniową skrzynią. Zasięg wynosi ok. 160 km.

W USA Fiat 500e kosztuje 32,650 $. Jednak można go będzie nabyć po okazyjnej cenie, jeśli skorzystamy ze specjalnego kredytu, który udziela stan Kalifornia. Jest to pewnego rodzaju dodatek ekologiczny. Jeśli skorzystamy z kredytu, cena Fiata 500e wyniesie 20,600 $.

Takie auta jak Fiat 500e z roku na rok stają się w Stanach coraz bardziej popularne. Podobny model w ofercie miało kiedyś MINI, które nie było oferowane nigdzie indziej. Ekspansja Fiata pokazuje, że popyt na te auta rośnie. Przyczyną tego jest zwykła moda. Jazda ekologicznym autem, a dodatkowo stylowym jest po prostu modne.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Fiat 500e | USA | rynek amerykański

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij