Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Fiat będzie produkował Ople

Opel Combo

Grupa Fiata i Adam Opel GmbH zakończyły negocjacje i podpisały umowę, w ramach której Fiat, począwszy od grudnia 2011, będzie dostarczał kilka wariantów samochodów firmie Opel. Chodzi o kolejną generację modelu Combo.

Pojazdy, oparte na tej samej platformie, co modele Fiat Doblò, będą produkowane w fabryce Tofas w Bursie w Turcja, czyli tam, gdzie produkowany jest model Doblò i będą sprzedawane przez dealerów Opla w Europie.

W skład gamy wejdzie seria modeli pochodnych, wśród których wersje Cargo, Combi, samochody osobowe oraz pojazdy do zabudowy. Projekt przewiduje początkową dostawę do 6 000 pojazdów w roku 2011, natomiast program zakłada dostarczenie przynajmniej 250.000 samochodów dla Opla. W związku z tym całkowita liczba wyprodukowanych na tej platformie samochodów w fabryce Tofas wyniesie 1,3 miliona sztuk.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 75 690 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi-5, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Nie gustuję wprawdzie w dostawczakach, ale na bieżąco przyglądam się sytuacji w segmencie. Osobiście najwięcej zaufania wzbudzały u mnie zawsze pierwsze Patrnery/Berlingo. Z nowymi wiadomo na razie tyle, że ich układy elektryczne jeszcze się nie psują Teraz bardziej obstawałbym przy Doblo. Natomiast w porównaniu z prekursorem na bazie Seata Inca, nowe Caddy jest za drogie
  airmatic, 2010-12-02 22:39:37
 • avatar
  zgłoś
  No to czekam na wynik tej współpracy. Mam nadzieję, że będzie warty tego kontraktu ... .
  ~Samuraj002, 2010-12-02 18:51:43
 • avatar
  zgłoś
  Zgodnie z porozumieniem jakie podpisały oba koncerny od grudnia przyszłego roku Fiat będzie produkował kilka modeli ze znaczkiem Opla na masce.
  auto motor i sport, 2010-12-02 11:46:24
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij