auto motor i sport poleca:

Ford F-150 - mocarz dla policji

Poleć ten artykuł:

Ford F-150 to jeden z modeli Serii F, która przez lata osiąga najwyższe wynik sprzedażowe za Oceanem. Teraz flagowy produkt Forda jest oferowany jako radiowóz. 

Zobacz całą galerię

Ford F-150 Special Service Vehicle można zamówić w wersji nadwoziowej SuperCrew lub SuperCab. W każdym przypadku dostajemy samochód skonfigurowany według poziomu wyposażenia XL. Standardową, tylną kanapę Ford zastąpił pokrytą specjalnym, łatwym w czyszczeniu materiałem. Do tej części kabiny stróże prawa zapraszają rzezimieszka, aby odbył komfortową podróż na komisariat. W innym przypadku samochód może być wyposażony w specjalny przedział, w którym podróżuje pies policyjny.

Standardowy akumulator zastąpiono większym, 240-amperowym, który pozwala zasilać pokładowy osprzęt, jak syrena, sygnały świetlne czy specjalne radio policyjne i komputer z bazą danych policji. 


Ford F-150 Special Service Vehicle można zamówić w opcji z napędem 4x4 lub standardowym 4x2. W pierwszym przypadku auto napędza 5-litrowy motor V8, w drugim zaś jest montowana jednostka V6 3,5 l EcoBoost. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 36 450 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Ford F-150 | radiowóz

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij