Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Ford Fiesta Sport Special Edition – sportowy image

Ford Fiesta Sport Special Edition

Ford najwyraźniej nadal chce trzymać swoich klientów w niepewności i nie podaje kiedy wreszcie zobaczymy najostrzejszą wersję Fiesty oznaczoną literkami ST. W oczekiwaniu na to wydarzenie producent oferuje kolejną specjalną odmianę tego modelu nazwaną Sport Special Edition.

Z zewnątrz samochód wyróżnia się przeprojektowanym przednim i tylnym zderzakiem, podwójną, chromowaną końcówką wydechu, nowymi progami, chromowanymi dodatkami w grillu, tylnym spojlerem oraz 17-calowymi felgami w kolorze czarnym. Potencjalny klient dostanie ponadto możliwość wyboru jednego spośród siedmiu lakierów nadwozia, w tym jednego matowego. Opisywana Fiesta będzie oferowana jedynie w nadwoziu trzydrzwiowym, natomiast pod maską będzie do wyboru silnik benzynowy (1.6 l 134 KM) lub wysokoprężny (1.4 l 95 KM). Wygląda więc na to, że mamy do czynienia wyłącznie z poprawkami stylistycznymi, pod maską nie zmieni się nic.

We wnętrzu Forda także zaszły pewne zmiany. Warto wspomnieć przede wszystkim o pokrytych czarną skórzaną tapicerką fotelach, w których znajdziemy również kontrastującą srebrną nić, aluminiowych nakładkach na pedały czy też specjalnych dywanikach.

Czy gdyby auto dotarło do polskiej sieci dealerskiej, mielibyście ochotę je kupić?

Patryk Rudnicki

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 57 950 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Cieszymy się z nowego członka redakcji AMiS-newsroom
  airmatic, 2011-07-07 22:34:29
 • avatar
  zgłoś
  Widać Ford woli iść w drobne zmiany stylistyczne. Zamiast się spiąć i pokazać w końcu odmianę ST oni dawkują emocje i pokazują takie designerskie "podróbki" sportowe.
  ~Samuraj, 2011-07-07 19:19:03
 • avatar
  zgłoś
  Chyba klientom to nie przeszkadza. Fiesta nieźle sprzedaje się w Europie. Walczy z Polo o to drugie miejsce. Nie wiem jak w Polsce sprzedaje się (chyba lepiej Focus), ale jakby chcieli poprawić jej notowania to mogą zdecydować się zamiast pakietów stylistycznych dodać trochę wyposażenia jak np. we wspomnianym Polo. Yaris ma Premium, a Polo Optimum. Fiesta też mogłaby być w takie bogatszej wersji za mniejsze pieniądze jak zrobili to konkurenci.
  ~Gość, 2011-07-07 15:56:58
 • avatar
  zgłoś
  Ford kusi klientów nową, limitowaną wersją o interesującej aparycji.
  auto motor i sport, 2011-07-07 14:43:08
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij