auto motor i sport poleca:

Ford Focus IV jak Mondeo

Poleć ten artykuł:

Czwarta generacja Forda Focusa powinna zadebiutować już niedługo. Właśnie pojawiły się pierwsze wizualizacje prezentujące wygląd nadchodzącego modelu.

Po europejskich drogach jeżdżą już zamaskowane egzemplarze Focusa czwartej generacji. Jednak na oficjalne odsłonięcie tego modelu jeszcze chwilę poczekamy. Tymczasem ekipa grafików z OmniAuto postanowiła przygotować własną interpretację tego samochodu.

Na zdjęciu możemy zobaczyć pięciodrzwiową wersję popularnego hatchbacka. W czwartej generacji Focusa pojawią się światła w technologii LED, która pozwoli zastępuje lampy ksenonowe . Nadal elementem przewodnim w stylistyce jest wielki grill nawiązujący do marki Aston Martin, który został wykorzystany również w aktualnej generacji Mondeo.

Linia nadwozia w nowym Focusie ma bardziej przypominać coupe. Powiększony rozstaw osi poprawi ilość miejsca we wnętrzu, a dostęp do tylnej części będzie łatwiejszy dzięki nieco dłuższym drzwiom. Niewykluczone, że powiększy się również ilość miejsca w bagażniku. Dotychczasowa, trzecia generacja, nie była pod tym względem liderem w segmencie.

Oficjalna prezentacja Forda Focusa IV powinna się odbyć w pierwszej połowie przyszłego roku. Samochód pojawi się w sprzedaży dopiero jesienią. Auto będzie nadal dostępne w wersji kombi oraz sedan.

fot. OmniAuto.it

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 151 790 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Ford | Ford Focus

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij