auto motor i sport poleca:

Ford Mondeo: Czy to już czas facelifting?

Poleć ten artykuł:

Najnowszy Ford Mondeo zagościł na europejskim rynku ze znacznym opóźnieniem. W USA, gdzie znany jest jako Fusion, znają go już od 3 lat. Czy na odświeżony model też przyjdzie nam czekać?

Na ulicach Detroit przyłapany został zakamuflowany pojazd, który bez wątpienia jest Fordem Mondeo, za wielką wodą znanym jako Ford Fusion. Tak „ozdobione” auto z reguły oznacza tylko jedno – facelifting. Zakamuflowany przód i tył auta pozwalają stwierdzić, że jedynie te części karoserii zostaną poddane modyfikacjom podczas stylistycznego retuszu. Niestety, użyty kamuflaż sprawia, że nawet mocno wysilając swoją wyobraźnię nie jesteśmy w stanie sobie tych zmian wyobrazić. Specjalnie jednak nad tym nie ubolewamy, bo w przeciwieństwie do amerykanów nie zdążyliśmy jeszcze nacieszyć oczu wciąż świeżym na naszym rynku konkurentem Passata.

   

Z nie do końca zrozumiałych dla nas powodów Ford Mondeo został zaprezentowany na rynku Amerykańskim kilka lat wcześniej niż na Starym Kontynencie. Biorąc pod uwagę fakt, że aktualne Mondeo nie zdążyło się nawet dobrze rozgościć na naszych drogach, to szanse na to, że faceliftingowy model zostanie wprowadzony na nasz rynek równolegle z jego premierą w Ameryce, przewidzianą na rok 2016, są raczej nikłe. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 130 850 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Ford Mondeo | spy-shots | facelifting

Oceń artykuł:

1,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij